Студенти-добровольці, які беруть участь в АТО, отримали стипендію канадсько-українського товариства «Cosbild Club»

22 червня 2015 року студенти Університету, які добровільно стали на захист України від найманців і терористів у зоні проведення антитерористичної операції, отримали одноразову стипендію канадсько-українського товариства «Cosbild Club».

За активну участь у захисті державного суверенітету та народу України у лавах добровольчих батальйонів АТО Товариство відзначило п’ятьох студентів Університету та студента Природничого коледжу.

Стипендіатів визначали за поданням Студентського уряду Університету. А відтак, грошову винагороду отримали Павло Федюк (студент другого курсу факультету журналістики), Віталій Босак (студент третього курсу механіко-математичного факультету), Юрій Гончар (студент другого курсу Природничого коледжу), Олесь Ярема (студент третього курсу філософського факультету), В’ячеслав Журба (студент третього курсу філософського факультету) та Олег Кушнір (студент п’ятого курсу історичного факультету).

Перебуваючи на ротації, четверо студентів особисто отримали винагороди – їх привітав під час ректорату перший проректор Університету Василь Височанський. Також від імені академічної спільноти Львівського національного університету імені Івана Франка Василь Степанович висловив молодим захисникам України подяку «за мужність і громадянську позицію». Студенти-добровольці Віталій Босак та Олег Кушнір зараз безпосередньо перебувають у зоні бойових дій.

Щиро дякуємо нашим захисникам і бажаємо якнайскорішого повернення додому!