Студенти економічного факультету стали переможцями Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з економічної кібернетики

4-5 квітня 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка уже другий рік поспіль відбувся фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика».

На конкурс надійшло 63 роботи із 39 закладів вищої освіти України. Галузевою конкурсною комісією на підставі обговорення результатів рецензування було визначено 22 наукові роботи – претенденти на перемогу, авторів яких було запрошено для участі у підсумковій конференції.

Кваліфіковане журі, до складу якого входили 23 науковці з 13 провідних закладів вищої освіти України, за результатами доповідей учасників підсумкової конференції визначили переможців Конкурсу. Серед них – студенти бакалаврату економічного факультету Львівського університету Вікторія Лиса і Павло Квасній з роботою на тему «Моделювання впливу іноземних інвестицій на розвиток національної економіки» (науковий керівник – доцент кафедри економічної кібернетики Паславська Ірина) та студентка магістратури економічного факультету Анастасія Ракова із роботою на тему «Динамічна факторна модель короткострокового прогнозу України»(науковий керівник – доцент кафедри економічної кібернетики Зомчак Лариса). Їхні наукові роботи отримали престижну нагороду – диплом ІІ ступеня.

Вітаємо студентів, а також їхніх наукових керівників! Бажаємо їм успіхів та нових досягнень у науковій роботі!