Студенти-електроніки підкорюють гірські вершини

З 3 по 6 липня 2015 року студенти факультету електроніки разом із своїм наставником – доцентом кафедри радіофізики та комп’ютерних технологій Іваном Хвищуном здійснили вишкільний туристичний похід у Горгани. Прибувши на станцію Татарів, вони помандрували у напрямі Буковеля. Подолавши 5 км трасу, почали сходження серпантином на гору Хом’як – 1544 м. З Татарова – це 11 км. шляху і 800 м. вгору. З вершини добре видно весь хребет Чорногори. Тож, оглянувши мальовничі краєвиди Карпат, студенти зійшли на полонину Хом’яків, де й переночували в наметах.

Зранку розпочали мандрівку на гору Синяк – 1664 м. Це ще 5 км і 200 м вгору. Знову повернувшись на полонину Хом’яків, здійснили спуск у Микуличин по надзвичайно крутій лісовій дорозі й помандрували до водоспаду Женець (Гук), який знаходиться на висоті 900 м над рівнем моря і має висоту 15 м. Від водоспаду дорогою вздовж потічка пройшли до траси 6 км й автобусом повернулись у Татарів.

Мандрівка студентів факультету електроніки Карпатами подарувала їм яскраві враження та неймовірні емоції. Сподіваємось, що подорож у Горгани стане для молодих людей джерелом натхнення до підкорення нових, у тому числі й наукових, вершин.

Світлини: Івана Хвищуна Більше фото