Студенти факультету міжнародних відносин поспілкувалися із Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонз

21 жовтня 2019 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонз.

Під час діалогу британської дипломатки та студентів Університету йшлося про ситуацію, що складається у Великій Британії, у зв’язку з виходом Британії з Європейського Союзу, перспективи розвитку українсько-британських відносин в умовах Беркзіту, шляхи поглиблення співпраці закладів вищої освіти України та Великої Британії. Окрему увагу учасники діалогу присвятили можливості навчання українських студентів в британських університетах, зокрема через стипендії Британського уряду «Chevening».

Знаково, що під час діалогу із університетською молоддю Мелінда Сіммонз відверто відповіла на усі питання студентів про свою роботу у сфері дипломатії.