Студенти географічного факультету проходять навчальну практику в Ойцовському національному парку (Республіка Польща)

Щорічно студенти першого курсу напряму «Туризм» географічного факультету проходять навчальну краєзнавчо-туристичну практику в Ойцовському національному парку, що поблизу Кракова.

Цьогоріч це 18 візит молодих географів, які впродовж 1-11 серпня 2016 року на базі Ойцовського національного парку знайомляться з туристичними атракціями та інфраструктурою парку, а також гірського масиву Татр (Закопане, Татранський національний парк) і Кракова – міста зі списку ЮНЕСКО.

Студенти охоче вивчають особливості організації та беруть участь у заняттях із екотуризму, культурного туризму, активного туризму (пішохідний, велосипедний). Для потреб парку проводяться маркетингові дослідження туристичного руху. Результати досліджень презентують на науково-технічній раді Ойцовського НП.

Додамо, що Ойцовський національний парк створений 14 січня 1956 р. і є найменшим за площею національним парком Польщі – його площа становить лише 2145,62 га, а площа його охоронної зони – 6777 га. Парк розташований у мальовничій долині річки Пронднік і є справжньою перлиною поблизу відомого туристичного центру – міста Кракова. На його території гармонійно поєднуються природні та історико-культурні цінності – багатий спектр скельних і карстових утворень, видове багатство флори і фауни, історико-культурні пам’ятки й традиційна сільська забудова. Усе це створює фантастично привабливу місцевість із сучасною туристично-освітньою інфраструктурою, доступну для відвідування цілорічно.

За повідомленням географічного факультету