Студенти-географи провели футзальний турнір пам’яті Героя Небесної Сотні Ігоря Костенка

Географічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка 20 лютого 2016 року вшанував пам’ять Героя України, Героя Небесної Сотні Ігоря Костенка футзальним турніром.

У змаганні взяли участь 5 команд. Під час урочистого відкриття турніру виступили декан географічного факультету Володимир Біланюк і голова Спортивного клубу Університету Ігор Кукурудзяк.

Упродовж п’яти турів на футбольному полі тривали напружені баталії. У підсумку перемогу святкувала команда «Євротур» кафедри туризму географічного факультету.

Найкращим бомбардиром турніру став Сергій Свист (Just do it 2), а найкращим воротарем було визнано Олега Павліху з команди «Євротур».

Нагадаємо, що Ігор Костенко навчався на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Менеджмент організацій» і був одним із найкращих студентів факультету. Працював журналістом Інтернет-видання «Спортаналітика». Був ініціатором створення україномовного спортивного Інтернет-видання allsport24.com, поява якого затрималася через зайнятість Ігоря та інших його творців у Євромайдані, і який був остаточно запущений вже після його смерті. Ігор захоплювався спортом, зокрема футболом, був фанатом львівських «Карпат».

Світлини: студентів географічного факультету Більше фото