Студенти геологічного факультету стали  призерами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з геології

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з геології, що проходила  з 14 по 15 квітня 2016 року в Навчально-науковому інституті «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, студенти ІІІ і ІV курсів геологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Юрій Дмитерко та Станіслав Гоник  вибороли ІІ місце, а третьокурсниця Катерина Степаненко посіла IV місце.

Під час урочистого нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з геології срібних призерів Юрію Дмитерку та Станіславу Гонику  вручили дипломи та сертифікати учасників олімпіади.  Катерину Степаненко журі нагородило грамотою.

Вітаємо студентів геологічного факультету зі значними професійними здобутками і бажаємо їм успіхів у досягненні мети й нових перемог!