Студенти-хімічного факультету стали переможцями  ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з хімії

На базі Дніпропетровського національного університету імені Леся Гончара упродовж 30-31 березня 2015 року проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з хімії. За результатами аналізу представлених досліджень кваліфікована комісія визначила переможців. Ними стали студенти-хіміки Львівського національного університету імені Івана Франка.

«Студенти із різних вишів України надіслали свої наукові роботи до конкурсного відділу, де спеціально створена комісія відібрала 15 найкращих робіт для участі в другому турі, який полягав в усному захисті власних напрацювань», ‒ розповідає переможниця конкурсу, студентка хімічного факультету Марина Бойко. «Тема моєї наукової роботи, яку я представила на конкурсі, – «Кристалічна структура силіцидів та герменідів рідкісно-земельних металів із цирконієм та гафнієм». Це дослідження зі сфери моєї спеціалізації – неорганічної хімії», ‒ зазначила Марина.

ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з хімії посів студент ІV курсу хімічного факультету Євген-Олег Лаба. «Я проводив дослідження у сфері органічної хімії. Основна робота полягала в тому, аби простежити особливості застосування 5-арилфурфуролів, а відтак, тема моєї наукової роботи – «5-арилфурфуроли у мультикомпонентних реакціях». За згаданим принципом мій доробок спочатку потрапив до 15-ки, а потім до трійки найкращих наукових напрацювань студентів з усієї України», ‒ розповів Євген-Олег.