Студенти і працівники Університету долучилися до Всеукраїнського диктанту Національної єдності

У День української писемності та мови, 9 листопада 2017 року, Українське радіо провело традиційний Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності.

Студенти і працівники Львівського університету взяли активну участь у написанні диктанту – одна із аудиторій філологічного факультету об’єднала понад 200 охочих долучитися до акції.

Окрім студентів і викладачів Університету,  у написанні диктанту взяли участь школярі, відомі люди, досвідчені мовознавці і громадськість.

Цього року диктант двічі зачитав у прямому ефірі доцент Київського університету імені Грінченка, мовознавець Олександр Авраменко.

Диктант можна перевірити самостійно, коли його текст з’явиться на сайті радіо. Також роботи можна надіслати на адреси:

• Київ-1, Хрещатик, 26, Українське радіо
  • – rd@nrcu.gov.ua.

Прийматимуть лише роботи, надіслані 9 і 10 листопада.

Після написання диктанту студенти і працівники Університету провели флеш-моб «Українська мова нас єднає» перед пам’ятником Іванові Франку.