Студенти і викладачі зійшлись в інтелектуальному поєдинку

В рамках святкових заходів, присвячених Дню Університету, 12 жовтня 2017 року відбулась найамбітніша і найочікуваніша гра «Що? Де? Коли?». В поєдинку зійшлись команди ректорату та студентського самоврядування.

Запитання, які зачитував ведучий гри Петро Дацків були від аспірантів та студентів з різних куточків України та навіть з Польщі!

Капітан команди студентів Богдан Іванусь неодноразово брав відповідальність на себе за відповіді і не помилявся.

Проректор з науково-педагогічної роботи Ярослав Гарасим і його команда за волею долі розпочали гру зі складного бліцу, за умовами якого за столом залишився лише один учасник – декан філологічного факультету Святослав Пилипчук.

Обидві команди декілька разів в обговореннях висловлювали правильні версії, але у фінальній відповіді помилялись. Були і запитання, які на перший погляд є надважкими, проте гравці все ж знаходили відповіді.

Упродовж усієї гри то одна, то інша команда виборювали лідерство. Врешті гра закінчилась із нічийним результатом. І дуже символічно, що у  День Університету перемогла дружба.