Студенти-історики зустрілися з воїнами АТО

«Тільки тим історія належить,
хто сьогодні бореться й живе»
Василь Симоненко

У День Збройних сил України 6 грудня 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася зустріч студентів історичного факультету із учасниками АТО. Своїми спогадами про бойові дії поділилися студенти, викладачі і випускники Університету, які впродовж 2014-2017 років на сході України обстоювали територіальну цілісність нашої держави.

Велика кількість молоді, яка, затамувавши подих, слухала свідчення живої історії, ще раз продемонструвала небайдужість студентів історичного факультету до долі України. Бійці, більшість з яких також навчається на історичному факультеті, відверто і щиро розповіли про свій військовий досвід і поділилися численними історіями з АТО. В розповідях військовослужбовців студенти могли відчути весь спектр емоцій: біль, гумор, розчарування, надію, героїзм та віру у перемогу.

Свідчення воїнів дали молоді поштовх для роздумів і дозволили чіткіше усвідомити свою причетність до подій, які відбуваються в Україні. Кожен вийшов з цієї зустрічі збагаченим…, збагаченим по-своєму – духовно, емоційно, інтелектуально… Але байдужим не залишився ніхто.

Ми щиро вдячні всім захисникам України за те, що вони зробили для нас і продовжують робити сьогодні. Особлива подяка всім тим, хто зміг долучитися до цієї зустрічі і своїм прикладом продемонструвати важливість донесення теми сучасної війни до студентської молоді.

Ми пишаємося тим, що мали змогу почути і побачити патріотів нашої держави, які не побоялися і стали на захист свободи, незалежності та територіальної цілісності рідної держави!