13 вересня 2018 року в актовій залі факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася презентація канадської урядової програми науково-дослідницьких стажувань студентів «Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship Program». Координатор  програми в Україні Олена Скалянська розповіла студентам Університету про умови стажування та спільноту MitacsUA, особливості заповнення аплікацій, а також відповідала на численні запитання студентів.

Програма існує в Канаді вже 8 років. Щоліта упродовж трьох місяців близько 700 студентів мають можливість пройти наукове стажування під керівництвом викладачів канадських університетів з різних наукових дисциплін. Традиційно участь у програмі бере молодь із країн-партнерів: Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу. У 2017 році до програми долучилася Україна.

Участь у програмі науково-дослідницьких стажувань можуть брати студенти 3-го курсу різних спеціальностей: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

Подати заявку на участь у безкоштовній програмі стажування в університетах Канади «Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine» можна за посиланням:  http://www.mitacs.ca/en/programs/globalink/globalink-research-internship.

Детальну інформацію про програму стажування можна переглянути за посиланням Web-site Саnada та Web-site Ukraine.