Упродовж 2-3 квітня 2015 року на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Математичні науки», у якому взяли участь понад 40 студентів із 24 вищих навчальних закладів України.

Студентка ІV курсу механіко-математичного факультету Ірина Скіра (науковий керівник – професор кафедри диференціальних рівнянь Микола Михайлович Бокало) виборола ІІ місце за напрямом «Математика». Магістр механіко-математичного факультету Євген Ярема (науковий керівник – професор кафедри механіки Віктор Костянтинович Опанасович) виборов ІІ місце за напрямом «Прикладна математика».

Протягом 15-17 квітня 2015 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Теоретична механіка», в якому взяли участь 49 студентів із 24 вищих навчальних закладів України.

Студент ІІ курсу механіко-математичного факультету Олександр Марченко (науковий керівник – старший викладач кафедри механіки Василь Якович Онищук) виборов ІІІ місце.

Вітаємо Ірину Скіру, Євгена Ярему  та Олександра Марченка  з високими досягненнями та бажаємо їм успіхів у подальшій науковій діяльності!