Студенти-першокурсники Правничого коледжу зустрілися з директором та викладачами

1 вересня 2016 року студенти першого курсу Правничого коледжу ЛНУ ім. Івана Франка зустрілися з директором та викладачами коледжу, а також представниками адміністрації Університету. Зустріч відбулася в рамках урочистостей з нагоди початку нового навчального року.

Директор Правничого коледжу Володимир Цікало привітав студентів з початком навчання, побажавши їм успіхів у здобутті правничої освіти та реалізації усіх задумів і планів. Також Володимир Ігорович висловив сподівання, що першокурсники завжди пам’ятатимуть і керуватимуться у своїх діях словами присяги студента Університету: «наполегливо і сумлінно вчитися, бути відданим Україні і гідно нести високе звання студента Львівського національного університету імені Івана Франка».

Від імені Ректорату студентів привітав проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський, побажавши їм не витрачати час даремно, використовувати можливості, які дає навчання в коледжі й докладати усіх зусиль задля зміцнення та розвитку правової системи України.

Привітати студентів-першокурсників також завітав декан юридичного факультету Володимир Бурдін, який зазначив, що зараз Україні просто необхідні кваліфіковані правники і закликав студентів продовжити навчання на юридичному факультеті ЛНУ ім. Івана Франка.

Голова студентської Ради Правничого коледжу Андрій Цесляк розповів першокурсникам  про організацію роботи Правничого коледжу і діяльність органів студентського самоврядування та профспілкової організації студентів Університету.

Від імені усіх першокурсників до присутніх звернулася студентка Олександра Хільчук: «Дякую за приємні слова і настанови, які тут пролунали. Переконана, що найкраще нас чекає попереду. Ми, студенти першого курсу, обіцяємо старанно вчитись, готуватись до семінарів, бути активними не лише в питаннях навчального процесу, а й в організаційних моментах задля процвітання Правничого коледжу Львівського національного університету ім. Івана Франка».