Студенти та працівники Університету передали у зону АТО продукти харчування та медикаменти

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят працівники та студенти Львівського національного університету імені Івана Франка передали для потреб українських військових, які перебувають у зоні проведення АТО продукти харчування, медикаменти та понад 2 000 власноруч приготованих вареників.

Вчора, 26 грудня, в університетській їдальні студенти та працівники мали нагоду особисто долучитися до акції і взяти участь у приготуванні вареників для військовослужбовців. Також упродовж місяця в Університеті збирали кошти для придбання найнеобхідніших медикаментів. Окрім того, до акції долучився благодійний фонд «Пліч-о-пліч у майбутнє», який зібрав для військовослужбовців продовольство.

Передання контейнерів з продуктами, солодощів та необхідних ліків відбулося 27 грудня 2016 року у внутрішньому дворику Головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Один з ініціаторів акції, ветеран АТО, доцент кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту економічного факультету Богдан Гнатківський підкреслив, що цільову посилку збирали для артилеристів. Він служив т.в.о. командира 11 батареї 27 бригади системи залпового вогню «Ураган» – найбільш ударної сили, яка є в зоні проведення АТО. За словами Богдана Гнатківського, турбота і підтримка зі сторони громадськості для українських військових зараз є надзвичайно важливою.

Співорганізатор акції, керівник Студентського відділу Університету Роман Яцикович висловив переконання, що допомога, надіслана українським військовим слугуватиме моральній підтримці бійців і дозволить, попри усі складнощі, повніше відчути дух Різдвяних свят.