Студенти Університету долучились до масового виконання Гімну України

У рамках відзначення 150-річчя від дня першого публічного виконання Гімну України на площі Ринок перед Міською радою відбувся масштабний флешмоб, у якому взяли участь студенти біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Під час виконання Гімну учасники заходу утворили «живий» герб і підняли над головами сині та жовті аркуші паперу. Символічно, що на кольоровому папері були зображені ноти. У такому форматі львів’яни відзначили 200-річчя від дня народження автора музики Гімну Михайла Вербицького.

«Слова Гімну – це наш дороговказ. Я б хотів, щоб ми вчитались укожне слово, кожен рядок: «А завзяття, праця щира свого ще докаже», – це те, чого нам бракує. Ми разом повинні збудувати країну, в якій хочеться жити», –  зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Світлини: Уляни Барановської та Володимира Телюка Більше фото