Студенти Університету ознайомились з роботою Головного управління ДФС у Львівській області

Студенти факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали Головне управління Державної фіскальної служби у Львівській області, де мали нагоду ознайомитися з основними напрямами діяльності управління та поспілкуватися із його очільником.

Під час зустрічі Начальник Головного управління ДФС у Львівській області, який, до слова, є випускником ЛНУ ім. Івана Франка, Ігор Кондро розповів молодим людям про історію податкової служби, окреслив головні завдання за основними функціональними напрямами діяльності ДФС у 2016 році, ознайомив присутніх із нововведеннями та перспективами проведення податкової реформи й реформуванням фіскальної служби зокрема.

«Фіскальна служба області зацікавлена у співпраці з Університетом і готова допомагати студентам у здобутті досвіду й працевлаштуванні. Тому ми будемо раді бачити вас під час проходження практики у податкових інспекціях області, де ви зможете отримати практичні навики та застосувати здобуті теоретичні знання» – зазначив очільник обласної ДФС.

За словами Ігоря Кондро, основу чисельного колективу фіскальної служби складає молодь: понад 400 випускників Львівського національного університету імені Івана Франка працюють у територіальних органах ГУ ДФС у Львівській області та на Львівській митниці ДФС.

Фахівці Головного управління ДФС у області розповіли студентам про особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян за 2015 рік, правила надання податкової знижки на навчання та поінформували про електронні сервіси Державної фіскальної служби України.

Також студентів ознайомили з роботою Центру обслуговування платників і послугами, які надають його відвідувачам, і нагадали, що їх двері постійно відкриті для всіх платників податків.

Зазначимо, що захід відбувся з ініціативи кафедри Державних та місцевих фінансів факультету управління фінансами та бізнесом у рамках започаткованої наприкінці минулого року співпраці між Головним управління ДФС у Львівській області та ЛНУ ім. Івана Франка.

Працівники фіскальної служби зазначають, що планують частіше зустрічатися зі студентами, адже  Головне управління ДФС у Львівській області зацікавлене у тому, щоб в майбутньому студенти не лише проходили практику у податкових інспекціях області, але й поповнили ряди працівників фіскальної служби.

За інформацією офіційного порталу ГУ ДФС у Львівській області