Студенти Університету поглиблюватимуть свої знання з французької мови

Львівський національний університет імені Івана Франка, Федерація обмінів Франція-Україна та Асоціація «Французька мова як іноземна Франція-Україна» уклали угоду, згідно з якою Університет матиме підтримку у викладанні французької мови, а студенти зможуть поглибити свої лінгвістичні знання й пройти професійні та мовні стажування у Франції.

Відповідно до угоди з 12 жовтня до 6 листопада 2015 року триватиме інтенсивний метод викладання французької мови. Тож упродовж трьох тижнів студенти поглиблюватимуть свої знання з французької мови, навчаючись за новітніми методиками. Курс включатиме роботу над вивченням текстів, їх стилістичних і фонетичних особливостей, ознайомлення з історією французької мови, а також дослідження міжкультурного аспекту співпраці України та Франції.

Таке навчання є важливим особливо для кандидатів на лінгвістичні стажування або професійну діяльність у Франції.

Викладання усіх тонкощів та азів французької мови забезпечуватиме Едіт Гурв’є, яка має великий досвід викладання французької мови як іноземної у Франції, Україні та за кордоном.

Після завершення навчального курсу студенти, які продемонстрували високий рівень володіння французькою мовою, отримають індивідуальні сертифікати Львівського національного університету імені Івана Франка та Федерації обмінів Франція-Україна.