Студенти Університету поспілкувалися з успішними представниками бізнесу

У першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Мета цього свята – підкреслити важливість підприємницької діяльності у розвитку економіки країни та демократії.

4 вересня 2018 року у рамках святкування Дня підприємця України студенти факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка зустрілися із досвідченими підприємцями – творцем ТМ «Моршинська», головою ради директорів агрохолдингу «МУККО» та головою ЛОДА у 2008-2010 рр. Миколою Кмітем, співзасновником компанії «SoftServe» Тарасом Вервегою, СЕО MBP Group та членом ради директорів Спілки Українських Підприємців Соломією Марчук.

Декан факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка Андрій Стасишин привітав гостей, викладачів та студентів і запросив до діалогу з представниками бізнесу.

Загалом понад 150 студентів мали нагоду поспілкуватися в інтерактивному форматі та отримати цінні рекомендації від відомих підприємців. Під час зустрічі з молоддю успішні представники українського бізнесу продемонстрували, що не лише активно розвивають власні компанії, але й з радістю діляться своїми знаннями і досвідом з потенційними працівниками та конкурентами.

Основними темами для обговорення стали питання свободи та відповідальності у бізнесі, корпоративного менторства, соціальної спрямованості компаній, викликів та можливостей сучасного бізнес-середовища, якісного менеджменту та маркетингу в компаніях, мотивації росту та розвитку, інвестицій у своє майбутнє, а також необхідність вчитися й здобувати якісну освіту.

Микола Кміть побажав студентам вчитися, берегти здоров’я і займатися спортом. «Відсутність страху та свобода – це те, що дає силу рухатися вперед», – переконаний Микола Кміть.

Тарас Вервега наголосив на важливості факультету управління фінансами та бізнесу в підготовці майбутніх підприємців та бізнесменів і надав цінні рекомендації, одна з яких – потрібно працювати 25 годин на добу, 8 днів на  тиждень і 400 днів у році.

Соломія Марчук наголосила на важливій ролі менторів, відносини з якими потрібно цінувати.

Десятки охочих, які поставили свої запитання засвідчили надзвичайне зацікавлення молоді у спілкуванні з представниками бізнесу. А відтак наприкінці зустрічі декан факультету і гості висловили взаємне бажання продовжувати серію лекцій і майстер-класів на теми бізнесу.