Студенти Університету продемонстрували високий рівень знань на Всеукраїнській олімпіаді з італійської мови

Цьогоріч на Всеукраїнській олімпіаді з італійської мови у Києві, яка відбувалася 17-19 квітня 2018 року на базі Київського національного лінгвістичного університету, ЛНУ ім. Івана Франка представляла команда студентів у такому складі: Дмитро Розумійко, (студент другого курсу факультету міжнародних відносин), Ольга Сторожишин, (студентка четвертого курсу факультету іноземних мов) та Аліна Білоус (студентка четвертого курсу факультету культури і мистецтв).

Під час інтелектуальних змагань наші учасники не поступалися своїм традиційно сильним конкурентам – студентам вищих навчальних закладів Києва, Харкова, Одеси, Маріуполя, для котрих італійська мова є майбутньою спеціальністю. Вони гідно представили рідний Університет, продемонструвавши високий рівень знань з різних аспектів культури Італії та італійської мови.

Аліни та Ольга вивчають італійську мову на курсах у Центрі італійського мови і культури Львівського університету, а Дмитро – як першу іноземну на рідному факультеті.

Після завершення олімпіади директор Італійського інституту у Києві Анна Пасторе вручила  студентам Львівського університету почесні грамоти та пам’ятні призи. Приємно, що усіх учасників олімпіади також привітав Посол Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа.