Студенти Університету провели благодійні акції до Дня Святого Миколая

З нагоди Дня Святого Миколая Профспілковий комітет студентів спільно зі Студентським урядом Університету організували благодійні акції, спрямовані на допомогу дітям, які проживають у сиротинцях чи перебувають у закладах лікування. Впродовж 18-22 грудня 2016 року студенти привітали діток цінними подарунками і театралізованими дійствами, а також дали можливість вихованцям дитячих будинків весело провести дозвілля.

Зокрема, Профбюро студентів та студентські ради хімічного і біологічного факультетів та факультету іноземних мов привітали вихованців дитячого будинку в селі Бортники Жидачівського району. Для потреб виховного закладу студенти придбали пральну машинку, а діткам подарували настільні ігри, іграшки, засоби гігієни та фрукти.

Представники факультету педагогічної освіти зробили цінні подарунки вихованцям Львівського будинку дитини №2, а їхні колеги з Педагогічного коледжу привітали дітей, які перебувають у лікарні «Охматдид», подарувавши їм іграшки та презентувавши виставу «Попелюшка».

Студенти юридичного факультету відвідали село Лаврів Старосамбірського району, де привітали вихованців місцевого сиротинця. Зокрема, студенти-юристи виконали побажання, які дітки висловили у листах до Святого Миколая, подарувавши їм кросівки, куртки, штани, светри, іграшки та інші цінні речі. Окрім того, кожен вихованець сиротинця отримав солодощі, засоби гігієни, книжки та канцелярські товари.

Також дитячий будинок у Лаврові напередодні Дня Святого Миколая відвідали активісти з факультету управління фінансами та бізнесу.

Упродовж всього дня дарували дітям радість студенти факультету міжнародних відносин Університету, які завітали до дитячого будинку змішаного типу «Добре Серце» у селі Новий Милятин Буського району. Спершу завдяки студентам вихованці дитячого будинку отримали чудову нагоду весело провести час і зіграти у боулінг в одному з торгово-розважальних центрів Львова, а потім смачно пообідати у ресторані центральної частини міста. Окрім того, дітки побували на показі мультфільму у кінотеатрі. А після повернення у Новий Милятин, вихованці дитячого будинку переглянули виставу за участю самого Святого Миколая, який особисто подарував їм солодощі та фрукти.

Також з нагоди Дня Святого Миколая благодійні акції, спрямовані на допомогу дітям-сиротам та дітям з особливими потребами організували профспілкове бюро студентів та викладачів, спільно зі Студентською радою економічного факультету. Студенти та викладачі факультету відвідали одразу три освітні заклади Львівщини, у яких проживають та навчаються більше 200 дітей: школу-інтернат №104 у смт. Брюховичі, Львівський дитячий будинок №1 для дітей-сиріт, Краковецьку спеціальну загальноосвітню школу-інтерна I-II ст. для дітей з особливими потребами. Студенти економічного факультету привітами вихованців театралізованими дійствами, подарували їм солодощі та фрукти. Також для потреб цих освітніх закладів представники економічного факультету закупили канцелярські товари, шкільне приладдя, засоби індивідуальної гігієни та побутову хімію.

Благодійні студентські акції, присвячені Дню Святого Миколая тривають і завтра, 23 грудня, студенти філософського факультету Університету також планують відвідати дитячий будинок у селі Новий Милятин.