Студенти Університету привітали Ліну Костенку флеш-мобом

19 березня 2015 року студенти Університету привітали з Днем народження Почесного доктора Львівського національного університету імені Івана Франка, геніальну поетесу й письменницю Ліну Костенко. З нагоди 85-річчя Ліни Василівни студенти організували флеш-моб, під час якого вони утворили «живий» вінок та виклали напис «З Днем народження!».

Ліна Костенко народилася 19 березня 1930 року в Ржищеві Київської області. Першу поетичну збірку «Проміння землі» Ліна Костенко видала у 1957 році. З 1961 до 1977 року її твори відмовлялись друкувати через активну участь Ліни Михайлівни в русі шістдесятників. Утім, це не завадило поширенню її поезії за допомогою «самвидаву».

Серед найбільш відомих творів Ліни Костенкопоеми «Берестечко» та «Маруся Чурай», збірки поезії «Вiтрила», «Сад нетанучих скульптур», а також перший прозовий роман «Записки самашедшого», написаний  2010 року.

2006 року рішенням Вченої Ради Університету Ліні Костенко присвоєно почесне звання «Doctor Honoris Causa Львівського національного університету імені Івана Франка».