Студенти Університету стали переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з хімії

Троє студентів хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка продемонстрували блискучий рівень знань під час Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімія». Фінальний етап конкурсу відбувся 3 квітня 2019 року на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Згідно із рішенням журі конкурсу, студент-хімік Університету Назар Павлюк виборов перемогу, отримавши диплом І ступеня за роботу «Твердий розчин Mg1-х-уLiхAlу як новий воденьсорбційний матеріал для накопичувачів водню та металогідридних акумуляторів». Науковий керівник роботи – доцент кафедри неорганічної хімії Григорій Дмитрів.

ІІ місце в інтелектуальних змаганнях розділили ще двоє студентів ЛНУ ім. Івана Франка – Данило Марискевич та Андрій Федько.

Данило Марискевич отримав диплом ІІ ступеня за наукову роботу «Система Zr-Al-Ge: ізотермічний переріз діаграми стану при 600°С та кристалічна структура сполук», яку він підготував під керівництвом члена-кореспондента НАН України, професора Романа Гладишевського.

Андрій Федько удостоєний другого місця за роботу «Синтез і кристалічна структура нових π-комплексів Cu(I) та Ag(I) з алільними похідними 1,2,3-триазолу». Науковий керівник роботи – професор кафедри неорганічної хімії Мар’ян Миськів.

Вітаємо студентів Університету та їхніх наставників з високою оцінкою їхньої наукової діяльності і бажаємо нових перемог, успіхів і натхнення!