Студенти Університету візьмуть участь у престижних міжнародних судових змаганнях

Студенти юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка візьмуть участь у найпрестижніших міжнародних студентських судових змаганнях Willem C. Vis Moot Court. Таке право вони вибороли під час національних раундів змагань у Києві, які відбулися 18 березня 2017 року.

Willem C. Vis Moot Court –  найбільші та найпрестижніші студентські судові змагання у світі, які дозволяють майбутнім правникам здобути нові знання у сфері міжнародного комерційного арбітражу та навички розв’язання спорів у досудовому порядку.

Національні раунди змагань тривали у форматі моделювання арбітражного засідання суду. Команда Львівського національного університету імені Івана Франка успішно представила юридичний факультет, Університет та місто Львів, а отже здобула право уже 6-14 квітня конкурувати з учасниками з інших країн у Відні.

У складі команди студенти 3 курсу юридичного факультету: Христина Цимбалюк, Любомир Луцишин, Юлія Іванків та Гліб Котига. Тренери команди –  партнери юридичної фірми «Simplex» Святослав Козак та Ігор Мурин.

Самі студенти висловлюють сподівання, що участь у міжнародних змаганнях такого рівня дасть їм по-справжньому неоціненний досвід.

Зазначимо також, що національним раундам передувала Міжнародна конференція «International arbitration: emerging changes», участь у якій взяли понад 250 арбітрів та відомих науковців. А отже, студенти Університету змогли послухати виступи найкращих представників міжнародного арбітражу.

Команда факультету висловлює подяку юридичній компанії «Василь Кисіль та Партнери» та Торгово-промисловій палаті України за чудову організацію Ukrainian Vis Pre-Moot, а також дякує OEAD, ОБСЄ та юридичній фірмі LCF за підтримку та надання допомоги для поїздки на міжнародний раунд.

Світлини: Христини Цимбалюк Більше фото