Студенти Університету вибороли першість у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з хімії

Троє студентів хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка – призери ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2016/2017 навчального року у галузі «Хімічні науки».

Переможцем конкурсу став студент 3 курсу Олег Гордійчук, який отримав диплом І ступеня за роботу «Вплив апікальних лігандів на взаємодію Сu–(С=С) у перших купрум (І) галогенідних (Cl, Br, I) π – комплексах з алільними похідними 1,2,4-триазолу: Синтез, кристалічна структура і ЯМР спектроскопія{\displaystyle \pi }». Наукові керівники роботи – професор кафедри  неорганічної хімії Миськів М.Г. та старший науковий співробітник Сливка Ю.І.

Магістр першого року навчання Ульяна Ціко отримала диплом ІІІ ступеня за роботу «Новий метод твердофазового синтезу поліаніліну та композита каолін/поліаналін». Науковий керівник – доцент кафедри фізичної та колоїдної хімії Яцишин М.М..

Диплом ІІІ ступеня отримав магістр першого року навчання Максим Шегедин, який представив на конкурсі роботу «2,5-дизаміщені 3-амінотіофени: синтез і застосування». Наукові керівники – доцент кафедри органічної хімії Остап’юк Ю.В. та професор кафедри органічної хімії Обушак М.Д.

Зазначимо, що конкурс відбувався у м. Дніпро на базі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. Участь у змаганнях взяли 10 студентів з 6 регіонів України.

Вітаємо студентів хімічного факультету з перемогою і бажаємо їм натхнення, успіхів і нових наукових звершень!