Студенти Університету взяли участь у флешмобі «Чорнобильський вальс» з нагоди Дня пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС

26 квітня 2015 р. студентські ради факультету педагогічної освіти та Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності спільно з культурно-масовим відділом Студентської Ради Львова організували флешмоб з нагоди відзначення Дня пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС.

На площі Ринок, перед входом у Ратушу, пари танцювали вальс, який раптово обірвав вибух. «Танець символізує життя, яке трагічно обірвалось через аварію на ЧАЕС. Та наше життя триває. Ми маємо пам’ятати про цей день і робити все, аби ця трагедія більше не повторилась», – розповіла про ідею акції учасниця Вікторія Гранкіна.

Ніхто не забутий, ніщо не забуте!