Студенти Університету взяли участь у I етапі XVIIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

22 листопада 2017 року студенти гуманітарних і природничих факультетів та коледжів Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у І етапі XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Метою Міжнародного конкурсу знавців української мови є утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу, підвищення рівня мовної освіти та культури, удосконалення навиків майстерного володіння словом.

Традиційно конкурс проходить у чотири етапи за олімпійською системою: шкільний, районний, обласний та загальноукраїнський.

Перший Міжнародний конкурс знавців української мови відбувся у 2000 році. За рішенням Ліги українських меценатів конкурсу присвоїли ім’я Петра Яцика.

Додамо, що студенти Львівського університету найчастіше є одними із переможців усіх етапів конкурсу.