Студенти, викладачі та працівники Львівського університету флеш-мобом підтримали Надію Савченко

26 січня 2014 року студенти, викладачі та працівники Університету взяли участь у флеш-мобі на підтримку Надії Савченко, народного депутата Верховної Ради України, вимагаючи звільнити її з російського СІЗО. Представники університетської спільноти розгорнули перед головним корпусом кількаметровий український прапор, куди під вигуки: «Свободу Надії Савченко!», «Свободу полоненимінша частина учасників акції запускала з балкона Університету паперові літачки, виготовлені з білого паперу на знак свободи української військової льотчиці.

У такий спосіб колектив Львівського університету висловив свій протест щодо незаконного утримування Надії Савченко в російському СІЗО. «Ми зробили понад сто літачків. Це така символічна акція. Надія Савченкольотчиця. Це символічний вияв її свободи, яку ми хочемо захистити нашим національним прапором», – наголосила студентка.

Студенти також  відзняли тематичний соціальний ролик, який згодом хочуть розмістити у соціальних мережах.

Заклик вийти на акцію під гаслом #FreeSavchenko народний депутат Надія Савченко написала звернення до українців у листі, який  оприлюднив у своєму Twitter її адвокат Марк Фейгін. У Києві такий флеш-моб провели під будівлею представництва Європейського Союзу.