Стипендіальна комісія затвердила рейтинг успішності студентів

10 липня 2018 року відбулося засідання Стипендіальної комісії Львівського національного університету імені Івана Франка. Комісія розглянула та затвердила рейтинг успішності студентів за результатами ІІ семестрового контролю 2017-2018 навчального року, призначила академічні стипендії в межах встановлених лімітів, а також соціальні стипендії.

Відповідно до нормативних приписів, ліміти стипендіатів розраховують виходячи із затвердженого місячного стипендіального фонду та кількості студентів, які навчаються за державним замовленням станом на перше число місяця, наступного за датою закінчення семестрового контролю. Встановлюючи конкретну величину загального ліміту стипендіатів та ліміту стипендіатів-відмінників, яким будуть призначатися академічні стипендії за результатами ІІ семестрового контролю 2017-2018 навчального року, Вчена рада Університету мала на меті забезпечити якомога більшу кількість студентів Університету академічною стипендією. Відтак, загальний ліміт затверджено в обсязі 45% – максимальне значення із допустимих, встановлених Кабінетом Міністрів України. Ліміт стипендіатів-відмінників визначався за формулою, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №261 від 20.02.2017 р., і залежить від розміру місячного стипендіального фонду, кількості студентів, які навчаються за державним замовленням, та загального ліміту стипендіатів.

Окрім цього, Стипендіальна комісія Університету вперше призначила вісім академічних стипендій імені державних діячів першого українського уряду. Вказана стипендія може бути призначена студентам, які здобувають вищу освіту за освітнім рівнем магістра за спеціальностями «Економіка», «Історія та археологія», «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Філологія (Українська мова і література)», «Фінанси, банківська справа та страхування», за спеціальностями галузей знань «Культура і мистецтво», «Освіта» за умови набуття ними права на призначення академічних стипендій за особливі успіхи у навчанні і досягнення значних успіхів у науковій (творчій) діяльності.