Львівський національний університет імені Івана Франка

Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки

Центр неперервної освіти

ЗАПРОШУЄ

на навчання

у Суботню школу для дорослих «Тренерська майстерня» за програмами:

–  Інтерактивні методики організації навчання осіб різного віку

– Корекційна та інклюзивна освіта (курси за програмами: «Асистент вчителя в інклюзивній школі», «Аутизм: проблеми комплексної допомоги», «Концепція ТЕССН: методи і методик» тощо)

– Техніки психотерапії (курси за програмами: «Терапевтичний підхід і техніки Короткотермінової Терапії Сконцентрованої на Розв`язку (BSFT) в роботі з кризою, травмою і постравматичним стресовим розладом»; «Підхід, сконцентрований на розв`язок в психотерапії узалежнень»  тощо).

Умови навчання: Заняття відбуваються щосуботи; кількість осіб в групі – 12-15; кількість академічних годин – 72. Вартість навчання  – 1300 грн. Початок занять – 7 жовтня 2017 р.

Для участі у суботній школі «Тренерська майстерня»і формування груп необхідно до 22 вересня 2017 р. надіслати на електронну пошту  cno-ipodp@ukr.net анкету учасника, у якій зазначити: 1) прізвище, ім’я по батькові; 2) рік народження; 3) місце праці або навчання; 4) контактний телефон; 5) електронну адресу.

Довідки за телефонами: (032) 239-44-89; 067-703-84-92.