Суддя Сергій Гирич прочитав лекцію студентам факультету журналістики

В минулому багаторічний голова Личаківського районного суду м. Львова, а нині – виконуючий обов’язки керівника цієї судової інституції Сергій Гирич 14 листопада 2017 року прочитав відкриту лекцію для студентів факультету журналістики на тему: «Судова реформа в Україні і засоби масової інформації».

Сергій Васильович, який впродовж 28 років одягає суддівську мантію, є не лише одним із найавторитетніших суддів області, але й викладачем у Національній школі суддів України.

У ході лекції Сергій Гирич зазначив: «Судова гілка влади проходить сьогодні важкі випробування: її реформують, укрупнюють, дискредитують і надалі намагаються контролювати, але я наголошую: чим довше судова гілка влади не буде повноцінно функціонувати, тим довше потерпатиме український народ через відсутність можливості відстояти свої законні права».

Модератор зустрічі Ігор Паславський від імені студентів і викладацького складу Університету подякував гостеві за щирий і конструктивний діалог та наголосив, що такі зустрічі є особливо корисними для молоді, яка обрала важкий і відповідальний фах журналіста.

На завершення Сергій Гирич запросив студентів до суду для того, аби детальніше ознайомитися із головними принципами функціонування судової системи і безпосередньо побачити роботу суддів.