Свято першокурсників на хімічному факультеті

18 жовтня 2017 року на хімічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся День першокурсника. Під час заходу молодь, яка тільки недавно стала студентами Університету, намагалася представити себе академічній спільноті факультету із якнайкращого боку.

Для цього першокурсники проявляли свої вміння у музичному, танцювальному й театральному мистецтві, а також потішили усіх чудовим почуттям гумору і відбірними жартами.

Декан хімічного факультету Ярослав Каличак, привітавши усіх учасників заходу, наголосив на славних традиціях факультету не лише в науці й освіті, але й у громадському та культурному житті Університету.

Завершилось свято урочистою клятвою студентів-першокурсників хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Світлини: хімічного факультету Більше фото