Волонтерська організація «Мех-мат іде на війну» передала військовим із зони АТО позашляховик

20 березня 2015 року в дворику головного корпусу Львівського національного університету ім. Івана Франка відбулось освячення позашляхового автомобіля, який представники волонтерської організації «Мех-мат іде на війну» передали військовим 24-ї окремої механізованої бригади в зону АТО.

Як розповів доцент механіко-математичного факультету і координатор волонтерського руху Юрій Головатий, авто придбали в Нідерландах. Львівські майстри за тиждень привели транспортний засіб до ладу. Кошти на придбання та ремонт позашляховика збирали серед студентів вишу, викладачів, випускників і просто охочих допомогти армії.

«Це авто та ремонт коштували нам приблизно 3000 євро. Це перша машина від нашої групи. Раніше ми купували здебільшого тепловізори для хлопців із 24-ї бригади. За їхніми словами, їм конче був потрібен автомобіль, тому ми відгукнулись і придбали позашляховик Mitsubishi. Він доставлятиме допомогу для вояків на блокпостах. Автівка хоч і старенька, але надійна», – розповів Юрій Головатий.

Машину прикрасили  логотипом  волонтерського руху «Мехмат іде на війну» –  зображенням совеняти,  що стане своєрідним оберегом для бійців 24-ої бригади, адже більшість із них – випускники механіко-математичного факультету нашого Університету.

Найближчим часом позашляховик вирушить на Схід України.

Світлини: Тетяни Шемберко та Олега Вівчарика Більше фото