Троє науковців Університету отримали відзнаки від Президента України

З нагоди Дня Соборності Президент України Петро Порошенко відзначив науковців Львівського національного університету імені Івана Франка державними нагородами України. Почесні відзнаки від Президента працівники Університету отримали за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, справу консолідації українського суспільства та багаторічну сумлінну працю.

Зокрема, згідно з Указом Президента, Орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня нагородили  завідувача кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура Роксолану Зорівчак.

Завідувачеві кафедри економічної і соціальної географії Університету, доктору географічних наук, професорові Олегу Шаблію присвоїли почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

Звання «Заслужений працівник культури України» отримала старший викладач кафедри хорового співу ЛНУ ім. Івана Франка Марія Камінська.

Щиро вітаємо вчених Університету з високим визнанням їхньої праці і бажаємо їм натхнення, творчого довголіття і нових наукових здобутків!