Трьом молодим ученим Університету присуджено щорічні премії Президента України

Відповідно до Указу Президента України №705 від 16 грудня 2015 року трьом науковцям факультету електроніки Львівського національного університету імені Івана Франка присуджено щорічні премії Президента України для молодих учених.

Високу наукову відзнаку отримали кандидат фізико-математичних наук, докторант, доцент кафедри фізичної та біомедичної електроніки Роман Бігун, кандидат фізико-математичних наук, асистент кафедри радіофізики і комп’ютерних технологій Олексій Кушнір і провідний спеціаліст кафедри фізичної та біомедичної електроніки Марія Бучковська за роботу «Електричні, оптичні та структурні властивості ультратонких плівок простих та перехідних металів».

Вітаємо молодих учених нашого Університету і бажаємо їм великого натхнення, невтомного прагнення до пізнання та успіхів на шляху до підкорення нових наукових вершин!