Триває літня мовна школа «Разом з Університетом»

56 школярів 1-10 класів вивчають англійську мову у літній школі «Разом з Університетом», яка функціонує в Інституті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка.

Навчання розпочалось 6 червня 2017 року і триватиме до 19 червня. Упродовж цього часу школярі матимуть змогу вивчати англійську мову разом із висококваліфікованими викладачами ЛНУ ім. Івана Франка. У кожній групі навчається по 10-13 школярів, що дає змогу викладачам знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини.

Представники Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки зазначають, що школярі удосконалюють навики знання англійської мови за спеціальною програмою «English Children’s Club, яка базуються на прикладах із різних життєвих ситуацій, практики сприйняття «мови на слух», «спонтанного» спілкування та подолання мовного бар’єру.

«Основне завдання, яке ми ставимо перед собою – допомогти учням закріпити знання з англійської мови, здобуті у школі, збільшити словниковий запас, а також знайти нових друзів», – наголошують організатори.

А відтак, упродовж двох тижнів діти відвідають 30 занять по 45 хвилин. Це будуть тематичні уроки, де учні практикуватимуть усне мовлення, а також удосконалюватимуть знання із граматики англійської мови.

Найменшим учасникам – учням 1-4 класів – викладачі організовують заняття у формі гри, під час якої діти мають нагоду малювати, співати і навіть танцювати. Натомість старші школярі переглядають фільми англійською мовою і беруть участь в обговореннях.

Додамо, що цьогоріч також діє програма навчання для дорослих – «English Speaking Club». Зараз у ній беруть участь 10 осіб. Навчання за програмою  – це практика активного використання розмовної англійської мови, спрямована на подолання мовного бар’єру.

Зазначимо, що реєстрація для участі у ІІ зміні мовної школи (20 червня-4 липня 2017 року) триває. Детальнішу інформацією ви можете отримати за посиланням: https://ipodp.lnu.edu.ua/news/litnya-movna-shkola-razom-iz-universytetom

Світлини: Олександри Чури Більше фото