Цього року вже вдев’яте Львівський національний університет імені Івана Франка спільно з Малою академією наук України проводить Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського. У конкурсі беруть участь школярі з усієї України – від наймолодших до випускників. Втім, конкурс ставить різні виклики перед молодшими (середня вікова категорія – 6-12 років) та старшими (старша вікова категорія – 13-18 років) учасниками.

До участі в конкурсі зголосилися майже 4 тисячі учасників молодшої вікової категорії з усієї України. Незабаром вони дізнаються з якої речовини повсякденного вжитку вирощуватимуть свої кристали разом із батьками. Після цього по всій країні закипить робота у домашніх лабораторіях.

Натомість, учні старшої вікової категорії працюють над тезами своїх наукових досліджень та спостережень на тему «Кристали: кольори та світло». Прийом заявок та тез для старшої вікової категорії триває до 20 березня 2018 року, тому організатори запрошують усіх охочих випробувати свої сили в інтелектуальному змаганні і проявити свою ерудицію, креативність та науковий підхід.

Фінальний етап конкурсу та визначення переможців відбудуться в травні у Львівському національному університеті імені Івана Франка, який завжди гостинно відкриває свої двері для обдарованої молоді.

З додатковою інформацією можна ознайомитися за посиланням:   http://man.gov.ua/ua/activities/page-789