Тиждень відкритого Уряду для студентів факультету управління фінансами та бізнесу

11 березня 2019 року в Україні стартував Тиждень відкритого Уряду, що відбувається в рамках участі нашої держави в міжнародній Ініціативі «Партнерство ʺВідкритий Урядʺ». З нагоди цієї акції в Києві та інших регіонах України відбувалися публічні заходи (круглі столи, вебінари, конференції, тренінги, залучення молоді до роботи органів влади та ін.), присвячені питанням налагодження взаємодії між представниками органів виконавчої влади та громадськості загалом та виконання плану дій з впровадження Ініціативи «Партнерство ʺВідкритий Урядʺ» зокрема.

Львівський університет також долучився до акції. Так, 15 березня студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» факультету управління фінансами та бізнесу відвідали Львівську обласну державну адміністрацію.

Під час екскурсії студентів ознайомили із роботою департаментів міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, внутрішньої та інформаційної політики, управління інвестиційної політики, туризму та курортів, центральну диспетчерську службу пасажирських перевезень, а також побували в Львівському обласному молодіжному центрі.

Тренінги для ознайомлення студентів з роботою департаментів та управлінь провели високопрофесійні працівники Львівської обласної державної адміністрації: Юрій Горунзаступник директора-начальник управління внутрішньої та молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики; Оксана Благовісна – начальник управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва; Роман Матис – начальник управління інвестиційної політики департаменту економічної політики; Христина Швец, Ірина Швайко, Софія Курман, Володимир Трач, Андрій Дендюк – начальники відділів департаменту внутрішньої та інформаційної політики; Остап Чорний – директор центральної диспетчерської служби пасажирських перевезень; Наталя Табака – начальник управління туризму та курортів; Василь Шатрук – директор Львівського обласного молодіжного центру.

Молодь дізнавалася про роботу, можливості та вимоги до працевлаштування, проекти, гранти, програми та роботу органів влади. Також студентів закликали проходити стажування в структурних підрозділах та долучатися до проектів Львівської обласної державної адміністрації, якфі стосуються роботи з молоддю.

Факультет управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка висловлює подяку Львівській обласній державній адміністрації за тісну співпрацю та перспективну можливість майбутнього працевлаштування студентів, спеціальність яких має вагоме значення для подальшої розбудови Української Держави.