У Львівському національному університеті ім. Івана Франка відкривається ІТ-лабораторія з Machine Learning

15 лютого о 12:00 у корпусі по вул. Драгоманова, 50, відбудеться відкриття ІТ- лабораторії «Infopulse Data Science & Machine Learning Lab» за сприяння компанії Infopulse і Львівського ІТ Кластеру. Лабораторію відкриватимуть для навчання та проведення досліджень за освітньою програмою Data Science & Intelligent Systems, кафедри системного проектування факультету електроніки та комп’ютерних технологій, Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Під час відкриття, учасники матимуть нагоду ознайомитись із лабораторією, поспілкуватись із експертами, а також прослухати майстер-класи з Data Science та англійської мови для ІТ-спеціалістів і взяти участь у розіграші призів. Захід відвідають заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, ректор ЛНУ ім. Івана Франка Володимир Мельник, віце-президент із розвитку бізнесу компанії Infopulse Любомир Бойчук, HR-директор компанії Infopulse Любов Юденко, CEO Львівського IT Кластеру Степан Веселовський.