У Львівському університеті розпочала роботу конференція молодих вчених з матеріалознавства та інженерії поверхні

25 вересня 2019 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося урочисте відкриття конференції молодих вчених з матеріалознавства та інженерії поверхні. Організаторами наукового форуму є Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України та ЛНУ ім. Івана Франка.

Учасників конференції привітав начальник Науково-дослідної частини Львівського університету Юрій Плевачук, який, зокрема, наголосив на важливості заходу для майбутнього практичного застосування теоретичних напрацювань молодих вчених.

Також з вітальними словами і побажаннями плідної роботи до молодих науковців звернулися представники Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України.

Надалі відбулося пленарне засідання, під час якого науковці виголосили доповіді, присвячені  проблемам інженерії поверхні титанових імплантатів, корозійно-механічній пошкоджуваності тривало експлуатованих гнучких труб колтюбінгових установок, розвиткові нових підходів щодо діагностування корозійно-механічної деградації конструкційних сталей та іншим актуальним питанням сучасного матеріалознавства та інженерії. Загалом програма конференції передбачає понад 50 наукових доповідей вчених зі Львова, Києва, Дніпра, Харкова та Івано-Франківська.

Триватиме наукове зібрання два дні. Детальніше із програмою конференції можна ознайомитися за посиланням.