У Львівському університеті розпочала роботу XI Міжнародна науково-практична конференція «Електроніка та інформаційні технології»

16 вересня 2019 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка розпочала роботу XI Міжнародна науково-практична конференція «Електроніка та інформаційні технології» (ELIT-2019). Серед учасників конференції – близько 70 фахівців з України, Пакистану, Угорщини, Польщі та Білорусі, які обговорюють актуальні питання інтернету речей, систем штучного інтелекту, наук про дані, машинного навчання, великих даних, вбудованих систем, а також моделювання явищ та систем.

Під час урочистого відкриття заходу з вітальним словом до присутніх звернувся проректор Львівського університету з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський. Він висловив вдячність учасникам конференції за їхню наукову роботу та наголосив на важливості співпраці українських та іноземних фахівців для розвитку європейської ІТ-сфери.

«Цього року вперше конференція відбувається під егідою Інституту інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE) і вперше наукові здобутки учасників будуть представлені в наукометричній базі Scopus», – зазначив Віталій Кухарський. Також проректор звернувся з побажаннями до усіх присутніх: «Бажаю кожному з вас ефективної роботи, інноваційних результатів та нових наукових зв’язків»

Секретар конференції, доцент кафедри радіофізики та комп’ютерних технологій факультету електроніки Сергій Вельгош ознайомив учасників з детальною програмою заходу і коротко розповів про історію конференції, яка була започаткована ще у 2009 році і щорічно збирає науковців з різних країн світу для обговорення важливих питань розвитку інформаційних технологій та комп’ютерної електроніки.

На пленарному засіданні прозвучали доповіді, що стосувалися актуальних питань у сфері новітніх технологій, зокрема йшлося про моделювання прогнозування цін на біткоїни, особливості застосування передових технологій в автономних системах тощо.

Цьогоріч учасники конференції працюватимуть за двома головними тематичними напрямками – «Інформаційні технології» та «Комп’ютерна електроніка». Крім того, програма передбачає проведення двох стендових сесій та заключної дискусії у форматі круглого столу. Учасники конференції також матимуть нагоду оглянути Львів під час екскурсії містом.

17 вересня 2019 року конференція продовжила роботу. У цей день у корпусі факультету електроніки та комп’ютерних технологій по вул. Драгоманова, 50, відбулися стендові сесії за двома головними тематичними напрямками конференції – «Інформаційні технології» та «Комп’ютерна електроніка».

Світлини: Олега Вівчарика, Віталія Рябіша та Андрія Продивуса Більше фото