У Львівському університеті розпочався прийом документів для вступу на перший курс

10 липня 2019 року розпочався прийом документів від абітурієнтів, котрі прагнуть навчатися у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Прийом документів триватиме до 22 липня, а оприлюднення рейтингових списків відбудеться не пізніше 26 липня. Вступники, яких рекомендуватимуть  на бюджетну форму навчання, повинні будуть принести оригінали документів для вступу на бюджетні місця до 31 липня.

Зауважимо, що цього року абітурієнти, які вступають на загальних умовах, можуть подавати свої документи лише в електронній формі. Докладніше про «Правила прийому-2019» та всю іншу необхідну інформацію можна довідатися на сайті Університету в розділі «Вступна кампанія».

Задля того, аби в абітурієнтів не виникало жодних перешкод на шляху до вступу в омріяний заклад вищої освіти, в головному корпусі Університету діє Консультаційний центр (ауд.116) для надання допомоги при поданні заяв в електронній формі.

Нагадаємо, що уже багато років ЛНУ ім. Івана Франка входить до переліку топ-закладів вищої освіти України за кількістю поданих вступниками заяв, що засвідчує високе реноме Університету і довіру зі сторони школярів та їхніх батьків. Перші години Вступної кампанії-2019 дають підстави говорити про стабільну популярність Львівського університету – за дві з половиною години прийому документів охочі навчатися в Університеті уже подали понад 1300 заяв.

Популярність Львівського національного університету імені Івана Франка зумовлена також тим, що один із провідних ЗВО України надає не лише якісні освітні послуги, а й пропонує широкий спектр можливостей  для реалізації свого потенціалу у науковому, культурному і громадському житті Львова та України. Окрім того, широка мережа міжнародних партнерів Університету дозволяє студентами підвищувати свій фаховий рівень під час відвідин іноземних наукових та академічних установ.

Цьогоріч Львівський університет пропонує вступникам навчання на 19 факультетах й у 3 коледжах.

Вітаємо усіх із початком Вступної кампанії і запрошуємо на навчання до Львівського національного університету імені Івана Франка!