У Львівському університеті відзначили День Хіміка

21 травня 2019 року на хімічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося урочисте святкування Дня хіміка.

З нагоди професійного свята студенти-хіміки підготували динамічну театралізовану концертну програму, яка на годину перетворила факультет на по-справжньому казковий, загадковий і водночас веселий креативний простір. Перевтілившись у героїв романів про Гаррі Поттера, факультетська молодь зуміла подарувати усім присутнім неповторні щирі емоції та особливу атмосферу, головною ознакою якої є любов до обраного фаху і майбутньої професії.

З професійним святом студентів привітав декан хімічного факультету Григорій Дмитрів. Наголосивши на активній науковій роботі студентів, Григорій Степанович відзначив і насичену культурно-мистецьку складову факультетського життя. А відтак, декан подякував студентам за активність і побажав їм сили для невтомної  праці, нових звершень та успіху на життєвій дорозі.