У Львівському університету відбулися німецько-українські «Розмови про кар’єру»

24 жовтня 2018 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся семінар «Розмови про кар’єру». Це був третій і останній у цьому році захід у рамках проекту «Асоціація випускників ВНЗ Німеччини та України», який організовує ЛНУ ім. Івана Франка у співпраці із Вюрцбурзьким університетом імені Юліуса Максиміліана.

В рамках семінару відбулася цікава та інформативна дискусія про кар’єрні можливості для студентів-випускників і стипендіатів німецьких та українських закладів вищої освіти, презентації про стартаппроекти, їхню підтримку та реалізацію у Вюрцбурзькому університеті та наших ЗВО (презентацію про це підготував Станіслав Пілішенко із Вюрцбурзького університету), про стипендійні програми DAAD для випускників, майбутніх випускників, молодих науковців різних напрямків (інформативну доповідь представили Катрін Каілі Компе, лектор ДААД у Львові), кар’єрні програми Львівського університету, проекти та семінари з підвищення кваліфікації, співпрацю з німецьким економічним сектором (про це у своїй різноплановій презентації інформували гостей Університету представниці Відділу сприяння працевлаштуванню студентів та випускників Ірина Сновидович та Маріанна Кохан).

Завершився захід виступом координатора проекту, доцента кафедри  міжкультурної комунікації та перекладу Університету Любомира Бораковського, який представив короткий огляд діяльності Асоціації випускників університетів України та Німеччини й розповів про результати, яких вдалося досягти за перший рік її існування.

Про те, що такі заходи є надзвичайно важливими для студентів та випускників, наголосила уже у своєму вітальному слові проректор з міжнародної співпраці Львівського університету Марія Зубрицька. Адже вони не лише мотивують університетську молодь та інформують про кар’єрні можливості та шляхи самовдосконалення, а й дають конкретні практичні поради для реалізації поставленої мети.

Проект створено за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) за кошти Міністерства економічного співробітництва та розвитку ФРН.