З 2 жовтня в Львівському національному університеті ім. І. Франка розпочне діяти студентський креативний простір – University open space (UOS), що слугуватиме територією для навчання, розвитку та особистісного зростання, джерелом натхнення та інновацій.

Першим кроком до реалізації цієї ідеї буде проведення протягом 2-6 жовтня десяти майстер-класів в межах заходу «Простір неформальної освіти». Спікерами стануть найкращі тренери, активісти та експерти Львова, які мають великий досвід в реалізації успішних проектів і готові поділитись своїм досвідом та історіями успіху.

Мета заходу –  показати на практиці, як може існувати креативний простір, створити для ініціативної молоді місце для комунікації та реалізації своїх ідей. В University open space будуть проводитись безкоштовні майстер-класи, усі бажаючі зможуть поділитися своїм досвідом або ж почерпнути натхнення від досвідченіших колег.

Організовує захід громадська організація «Лабораторія ідей» за підтримки «Київського діалогу», ГО «Центр соціальних інновацій», Благодійного фонду «Перша Львівська фундація», ТМ «Моршинська», Primo Service, ТМ «Enjoy» та ТОВ «Mercor  Україна». Медіа-партнерами виступають радіо «FM Галичина» та «Львівська газета».

Першими спікерами заходу будуть Володимир Бєглов (співзасновник «Радіо Сковорода» та «The Ukrainians»), Оксана Дащаківська  (керівничка Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження»), Роман Кошовий (засновник Благодійного фонду «Перша Львівська фундація»), Іванна Фединчук  (експертка з виборчого процесу, тренер для кандидатів/ток в депутати, організатор фестивалю для молодих підприємців «Гармидер»), Віталій Загайний  (голова неурядової організації «Центр громадянських ініціатив», громадський діяч, експерт з питань самоорганізації та самоврядування), Андрій Ковальський  (керівник та ідейний натхненник Львівського обласного молодіжного центру), Ніна Хома  (координаторока кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в Національному музеї-меморіалі «Тюрма на Лонцького» у Львові та опікується іншими такими кіноклубами в місті), Сергій Ковач  (тренер з особистісного розвитку, майстер школи розвитку SPE, співзасновник та ведучий клубу «Великий Оратор»), Марта Чумало (заступниця голови Західноукраїнського Центру «Жіночі перспективи»), Роман Дерега  (тренер з ораторського мистецтва та публічних виступів).

Будуть брати участь у заході тільки попередньо зареєстровані учасники.

Програма заходу «Простір неформальної освіти»

Дата: 2-6 жовтня 2017 року

Місце: Львівський національний університет ім. І. Франка (вул. вул. Університетська, 1

Учасники: Молодь, студенти

Понеділок (2 жовтня)

16:00 – 17:45 – “Останній курс – курс на виживання” Фединчук Іванна, експертка з виборчого процесу, тренер для кандидатів/ток в депутати, організатор фестивалю для молодих підприємців “Гармидер”.

17:45 – 18:15 – кава-перерва

18:15 – 20:00 – “Як це – бути лідером. Реалізація лідерства” Ковальський Андрій, керівник та ідейний натхненник Львівського обласного молодіжного центру

Вівторок (3 жовтня)

16:00 – 17:45 – “Презентація кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA” Хома Ніна, координаторка кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в Національному музеї-меморіалі “Тюрма на Лонцького” у Львові та опікується іншими такими кіноклубами в місті.

17:45 – 18:15 – кава-перерва

18:15 – 20:00 –  “Харизма та впевненість: бути всередині, виглядати ззовні” Ковач Сергій, тренер з особистісного розвитку, майстер школи розвитку SPE, співзасновник та ведучий клубу “Великий Оратор”.

Середа (4 жовтня)

16:00 – 17:45 –  “Протидії мові ворожнечі” Бєглов Володимир, журналіст та радіоведучий. Співзасновник “Радіо Сковорода” та “The Ukrainians”

17:45 – 18:15 – кава-перерва

18:15 – 20:00 – “Що важливіше: простір чи спільнота?”Дащаківська Оксана, керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду “Відродження”

Четвер (5 жовтня)

16:00 – 17:45 –  “Встановлення та відстоювання особистих кордонів та вміння говорити “Ні” Чумало Марта, заступниця голови Західноукраїнського Центру “Жіночі перспективи”

17:45 – 18:15 – кава-перерва

18:15 – 20:00 –  “Публічний виступ – як маркетинг ідей” Дерега Роман, тренер з ораторського мистецтва та публічних виступів

П’ятниця (6 жовтня)

16:00 – 17:45 – “Краудфанд і краудсорс як можливості стартового капіталу”, Кошовий Роман, тренер міжнародного рівня, експерт з виборчого законодавства, засновник Благодійного фонду “Перша Львівська фундація”.

17:45 – 18:15 – кава-перерва

18:15 – 20:00 –  “Чотири миті українського студентства: 1990-2001-2003-2013”, Загайний Віталій, голова неурядової організації “Центр громадянських ініціатив”, громадський діяч, експерт з питань самоорганізації та самоврядування.