Львівський національний університет імені Івана Франка

У Львівському університеті пройде Міжнародний дебатний турнір LVIV OPEN

У Львові з 14 по 16 вересня втретє відбудеться Міжнародний дебатний турнір Lviv Open. Організатором Турніру є Львівське відділення Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Федерація дебатів України» за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Місцем проведення стане Головний корпус Львівського національного університету ім. І.Франка (вул. Університетська,1), а фінальна гра та урочисте нагородження переможців відбуватиметься в історичній актовій залі університету.

Щороку турнір зростає та залучає все більше команд та суддів. Вперше турнір був організований в листопаді 2015 року, де зібрав 20 команд (в тому числі чотири команди з Польщі) та двох іноземних суддів міжнародного класу.

Цьогорічна команда головних суддів Lviv Open 2018  складатиметься з Мельди Ерен (Мюнхен, Німеччина) та Іллі Іванішевіча (Белград, Сербія), Джиджи Джил (Лейден, Нідерланди), чемпіонів та топ-спікерів багатьох міжнародних чемпіонатів. Склад суддів також включає суддів із Латвії, Великобританії, Швеції, Польщі та, звичайно, України. Участь будуть приймати дебатери із України (і студенти, і школярі), Польщі, Туреччини, Нідерландів, Швеції та Білорусі.

Метою даного турніру є створення майданчика для якісних міжнародних дебатів, обмін досвідом, створення конкуренції між дебатерами різних країн та різного рівня.

Формат дебатів турніру – світовий Британський формат парламентських дебатів, який є універсальним у всьому світі. Саме за ним систематично відбуваються світові, міжнародні та європейські чемпіонати з дебатів. Переможці та топ-спікер турніру отримують гравійований почесний кубок турніру, сертифікат та медалі переможця, подарунки від партнерів заходу та честь бути внесеним в історію дебатів.

Наразі реєстрація на участь в турнірі в якості дебатерів вже закрита і кінцевий перелік команд вже сформований.

До участі на турнірі в якості волонтерів та глядачів запрошуються молодь, студенти та учні старших класів шкіл, представники навчальних закладів, державних органів і громадських організацій, а також всі зацікавлені особи. Реєстрація для волонтерів доступна за посиланням: https://goo.gl/me8qVC

Детальніше про турнір ви можете на офіційній сторінці Турніру у Facebook

Стосовно всіх питань прохання звертатися до голови оргкомітету турніру Копець Наталії, Facebook – Наталія Копець.