У Львівському університеті розпочалось виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності

Близько 60 експертів, серед яких депутати Верховної Ради України, банкіри, керівники кредитних спілок, представники наукового середовища, взяли участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, що відбулось 29 січня 2016 року в Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка.

З вітальним словом звернувся до учасників засідання проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку ЛНУ ім. Івана Франка Мар’ян Лозинський.

«Уперше в новітній історії нашого Університету відбувається засідання Комітету Верховної Ради України. І це не випадково, бо Львівський університет – один із найдавніших вищих навчальних закладів України, який завжди відігравав важливу роль в історії творення нашої держави. Гордістю нашого Університету є студенти, потужний колектив науково-педагогічних працівників і випускники, серед яких – відомі політики, банкіри, громадські та культурні діячі», – зауважив проректор Університету.

Привітав учасників виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності і мер Львова Андрій Садовий. Андрій Іванович підкреслив, що Львів – унікальне місце для думання, де немає столичного шуму, де панує атмосфера продукування ідей. Відтак, міський голова побажав усім плідної роботи та гарного перебування у Львові.

Під час урочистого відкриття засідання Голова Комітету ВРУ Сергій Рибалка відзначив, що Галичина має давню успішну історію розвитку кредитних спілок.

«Зараз Львівщина посідає І місце за кількістю членів кредитних спілок і ІІІ – за розмірами активів кредитних спілок. Однак цей регіон має всі шанси стати абсолютним національним лідером у контексті розвитку кредитної кооперації», – переконаний Сергій Рибалка.

Під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності учасники обговорили питання щодо необхідності законодавчих змін, пов’язаних із реформуванням та розвитком національної системи кредитної кооперації, її ролі в економіці й суспільстві, а також розповіли про позитивні приклади діяльності кредитних спілок Львівщини.