У Львівському університеті стартував «тиждень кар’єри»

У рамках «тижня кар’єри», що стартував у Львівському національному університеті імені Івана Франка, 27 березня 2017 року відбувся тренінг «Ефективні навички самопрезентації для успішної співбесіди», який провів представник компанії «TIKCETS.UA» Роман Грисьо. Зокрема, спікер розповів студентам Університету про те, як побороти страх, контролювати власні емоції і правильно відповідати на запитання під час співбесіди. Основну увагу доповідач зосередив на найефективніших способах самопрезентації, які дозволяють повноцінно розповісти про себе у розмові із потенційним роботодавцем.

Тренінг Романа Грисьо – це перший захід із серії зустрічей, майстер-класів і тренінгів, які триватимуть упродовж трьох днів у Львівському університеті. Кульмінацією заходів, присвячених розвитку у студентської молоді навик для побудови успішного майбутнього є Форум кар’єри, який відбудеться 30 березня 2017 року у Головному корпусі Університету. Під час Форуму кар’єри понад 40 компаній інформуватимуть про можливості працевлаштування і презентуватимуть свої програми стажувань та практик.

Організатор заходів, керівник Відділу сприяння працевлаштуванню Львівського національного університет імені Івана Франка Ірина Сновидович наголошує, що «Форум кар’єри у Львівському університеті – дієвий майданчик співпраці роботодавців, студентів, викладачів, органів влади та самоврядування, спрямований на пошук нових моделей взаємодії трикутника «держава-освіта-бізнес».

Уже завтра відбудеться майстер-клас рекрутера Львівської консалтингової групи Оксани Абраменко на тему «Як написати резюме, яке працює». Запрошуємо усіх охочих.

Світлини: Олександри Чури Більше фото