7 вересня 2018 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідає голова Українського Товариства у Любліні, директор Підляського Наукового Інституту, співголова Спільної комісії уряду та національних і етнічних меншин у Республіці Польща Григорій  Купріянович.

О 14.15 відомий науковець та громадський діяч зустрінеться з академічною громадою Львівського університету у Дзеркальній залі ЛНУ ім. Івана Франка (вул. Університетська, 1). Під час зустрічі дослідник розповідатиме про історію українських земель Закерзоння та їхню роль у формуванні сучасного національного дискурсу України.

О 18.15 у головному читальному залі Наукової бібліотеки Університету (вул. Драгоманова, 5) Григорій Купріянович зустрінеться з науковою спільнотою Львова та усіма охочими.

Нагадаємо, що польська прокуратура розпочала слідство проти Григорія Купріяновича за нібито «публічну образу польського народу» під час відкриття Меморіалу пам’яті українців у с. Сагринь 8 липня 2018 року.