У Львівському університеті відбувається Конференція Асоціації випускників ВНЗ України та Німеччини

З 12 по 16 березня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувається конференція Асоціації випускників вищих навчальних закладів України та Німеччини, організована у співпраці з Вюрцбурзьким університетом Юліуса Максиміліана.

Ректор Львівського університету, професор Володимир Мельник під час урочистого відкриття конференції 12 березня 2018 року наголосив на важливості такого наукового зібрання. Зокрема, Володимир Петрович відзначив, що конференція піде на користь процесу поглиблення взаємовідносин України та Німеччини як у науковій, освітній та суспільній сферах, так і у сфері економіки і політики, оскільки первинним елементом міжнародного взаєморозуміння є діалог.

Окрім того, Ректор подякував німецьким колегам за чудову співпрацю у галузі науки та освіти та висловив сподівання на її поглиблення та інтенсифікацію. Адже для нашого університету є великою честю, що перша із запланованих чотирьох тижневих конференцій у регіонах України – Києві, Харкові та Одесі, відбувається у Львові.

Президент Вюрцбурзького університету, професор Альфред Форхель розповів про першочергові завдання проекту. За його словами, ціль проекту – поглиблення економічної, наукової та культурної співпраці між Україною та Німеччиною, налагодження контактів між німецькими та українськими університетами шляхом кооперації науковців, викладачів, студентів та випускників.

Про важливість німецько-української співпраці в освітній галузі, зокрема у германістиці та  у практиці академічного обміну, наголосив і декан факультету іноземних мов ЛНУ ім. Івана Франка Володимир Сулим. Надію на подальші успішні проекти у кооперації із Вюрцбурзьким університетом висловила також проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці та керівник проекту від ЛНУ ім.  Івана Франка Марія Зубрицька.

Організатори заходу зазначають, що цікаві запитання учасників, насичена дискусія, гості із різник куточків нашої країни, а також неймовірно цікаві та пізнавальні доповіді німецьких гостей дозволяють стверджувати, що відкриття конференції було вдалим та продуктивним.

Надалі на учасників конференції чекає насичена і дуже цікава програма – семінари і доповіді з проект-менеджменту, цифрових технологій, германістики та економіки, екскурсія на підприємство «Електроконтакт Україна» з пізнавальною метою, а також численні обговорення та дискусії, зустрічі із представниками бізнесу і Львівської міської ради.

Додамо, що проект створено за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) за кошти Міністерства економічного співробітництва та розвитку ФРН.